Моден FREEDON Лисици Нараквици За Жени, Девојки рачно изработени Diy Шарени Кожа Алки Денот на Вљубените Подароци Pulseira Feminina
Ново

Моден FREEDON Лисици Нараквици За Жени, Девојки рачно изработени Diy Шарени Кожа Алки Денот на Вљубените Подароци

DEN 43.00
DEN 47.52

Залиха

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Вашето задоволство, нашите извршување!. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,,Money gram и други како што е подолу.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
*Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SL065
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Meirenpeizi
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
Број На Модел На:
HL13001
Должина:
20cm
боја:
како Слика
Тежина:
3.9g
Големина:
1.8*1.8
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пакување:
OPP вреќа
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
место или потекло:
yiwu

Поврзани производи