Моден Сјајна Врвен Квалитет Свадба Bridals Кристал Цвет Флорални Коса Чешли косата клипови за жените Косата Додатоци Накит RE669
Ново

Моден Сјајна Врвен Квалитет Свадба Bridals Кристал Цвет Флорални Коса Чешли косата клипови за жените Косата

DEN 427.00
DEN 569.76

Залиха


Опис :
Сосема Нов и Висок квалитет
Многу сјајна шармантна коса додатоци
Повод : Свадба, ангажмани,матурска,секоја прилика сакате да бидат повеќе шармантен!
Материјал : Алуминиумски,кристал
Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Пакет Оглас :
1 компјутер Булчински свадба додатоци
Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble кеси

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Метални Легури,Цинк Легура
Број На Модел На:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Тип:
Косата Чешли
Бренд Име:
ROSEEDEN
боја:
Сребро.
Шема:
Цвеќиња
Материјал:
легури на метал и кристал
Функција:
партија/свадбата
Пол:
Девојка/Жена/Women
Тип:
Принцезата свадба Шноли
Пакет:
1 Компјутер
Објектот:
чешел косата
испорака:
Слободен/Капка Превозот
Стил:
Моден

Поврзани производи