Моден Шупливи надвор Широки Појаси за Жените Солидна, Обичните Еластична Еластичен Еластична Корселе за Дами Фустан
Ново

Моден Шупливи надвор Широки Појаси за Жените Солидна, Обичните Еластична Еластичен Еластична Корселе за Дами

DEN 465.00
DEN 775.20

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Појас Ширина:
7.5 cm
Број На Модел На:
belt17134
Појаси Материјал:
Метал,Faux Кожа,СТП,Ткаенина
Бренд Име:
maikun
Тока Должина:
0cm
Одделот За Името:
Возрасни
Тока Ширина:
0cm
Стил:
Повик
Појас Должина:
77cm
Појас Ширина:
7.5 cm(предната страна)-8.2 cm(предната страна)
Применливи Половината:
60см-72cm
Појас Материјал:
СТП Кожа&Еластична Ткаенина&Метал
Појас Стил:
Неврзан Појас,Мода Појас,Луксузни Појас
Популарната Елемент:
Шупливи-out Дизајн
појавување на облека:
Фармерки, да се Облекува,Палта, Свадба Фустан, Панталони,маица, Здолниште
Прилики:
Партијата Се Облекуваат Појас, Топка Фустан Појас, Свадба Фустани Појас
Применливи Луѓе:
Појаси за Жените,Дама Појас, Жени Појас,Жени Појас
категорија:
Појаси & Cummerbunds

Поврзани производи