Моден Вакуум Запечатени Црвено Вино Складирање Шише Затка Plug Нерѓосувачки Челик Шише Капаче
Ново

Моден Вакуум Запечатени Црвено Вино Складирање Шише Затка Plug Нерѓосувачки Челик Шише Капаче

DEN 79.00
DEN 106.56

Залиха


Нови Нерѓосувачки Челик Вакуум Запечатени Црвено Вино Складирање Шише Затка Plug Шише Капаче
Карактеристики :
Нов & Висок Квалитет.
Боја : Како на сликата.
Како да го користите : копчето за Ослободување на врвот.
Материјал : не ' Рѓосувачки челик (површина), засилен пластика (внатрешно).
Големина : Прибл. 5cm x 4.2 cm x 4.2 cm(1.97" x1.65" x1.65")
Одговара на стандард шише вино necks.
Голема потреба за складирање вино.
Вакуум пумпа отстранува воздухот за да се запре процесот на оксидација.
Нека ви продавница за вино по отворањето на шишето.
Држи отворен крило свежи неколку дена.
Се применуваат во ресторани, хотели и ресторани, барови, клубови, КТВ, кафулиња и така натаму.
Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Вино Шише Затка.

Декларираните карактеристики

Тип:
Лентата За Алатки
Дијаметар:
Функција:
Порибено
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Број На Модел На:
Шише Затки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи