Моден Жените Панк Двоен Круг Топки Уво Studs Сребро Злато Црна Нерѓосувачки Челик Две Топки Страни Кука Студ Обетки Накит
Ново

Моден Жените Панк Двоен Круг Топки Уво Studs Сребро Злато Црна Нерѓосувачки Челик Две Топки Страни Кука Студ

DEN 133.00
DEN 133.44

Залиха


1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.
1. Ако задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да потрае неколку минути да се остави
ни позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
злато, црна, сребрена
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DYC190
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DMMiRA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
боја:
Црно;Злато;Сребро.
Стил:
двојно топката обетки

Поврзани производи