Моден Жените Види Едноставен Дизајн, Нема Рекордер Сина Раце Челик Случај Секојдневен Занитвам Декорација СТП Кожа Бенд Кварц Зглоб Види
Ново

Моден Жените Види Едноставен Дизајн, Нема Рекордер Сина Раце Челик Случај Секојдневен Занитвам Декорација СТП

DEN 413.00
DEN 589.92

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
RE024
Бендот Должина:
22.5 cm
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
32-милиметри
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Поврзани производи