Модерната апстракт совршен 30x30 маслото handpainted на платноУште само дома декорација
Ново

Модерната апстракт совршен 30x30 маслото handpainted на платноУште само дома декорација

DEN 1498.00
DEN 1872.00

Залиха

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање
* Обично можете да добиете предмети во рамките 15-25 работни дена откако ќе го испрати надвор преку ПОСТ или EUB. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице.
Големина на : (1inch=2.ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина.
*фотографијата е еднаков на платното што ги продаваат
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели.
*Ова НЕ е печатење на постер или трансфер. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
Ако треба speical според големината на вашиот ѕид ,pls контактирајте со нас слободно можеме да се подготви според големина ви благодариме
плаќање : escow,T/T или westunion според вашиот удобен
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).)
Ве молиме истакна : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Добредојдовте на Barocco продавница направи среќен шопинг
Модерната апстракт совршен 30x30 маслото handpainted на платно"Уште само" дома декорација
Опис на ставки :
Ова е вистинска рака насликани маслото на платно
*100% Рака Насликани од страна на еден Сликар. Тоа е збирка вредност, како и. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе.54 см)
12 X12inch(30 X30cm)
16 X16inch(40 X40cm)
20 X20inch(50 X50cm)
24 X24inch(60 X60cm)
32 X32inch(80 X80cm)
Следниве се Протегала сликата за да ја погледнете
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
ако треба, се протегала од нас pls кликнете на ова линкови и место цел заедно со она што го сакате сликарството, па ние ќе го организира shippment за вашата слика со протегала може да можете да висат на ѕидот direclty
Stetched кликнете на Мене
Сонцето ви дава светлината, месечината ви дава романса, ѕвездите ви даде сон, ние ви дава најдобар квалитет на живот за да уживате во себе.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
30X30cm, 40X40cm, 50X50cm, 60X60cm, 80X80cm
Бренд Име:
Barocco
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
MC160926 Модерна Апстракт рачно изработени маслени
Материјал:
Платно
Стил:
Апстракт
Пакет:
Не се протегала
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Предмет:
Модерната Апстракт Страна Се Насликани Маслени
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот

Поврзани производи