Модерната Стои Подни Светилки арт деко, Кристално подот светилка за спалната соба LED E27Lamp lampe де салон sur pied Дома Осветлување Тела
Ново

Модерната Стои Подни Светилки арт деко, Кристално подот светилка за спалната соба LED E27Lamp lampe де салон

DEN 7403.00
DEN 10282.08

Залиха

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ви благодариме!
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!
Модерната Стои Подни Светилки арт деко, Кристално подот светилка Слика како подолу :
За Нашата Компанија :
Превозот :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Време На Испорака :
Враќање :
1.

Декларираните карактеристики

Абажур Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Кат Светилки
Бренд Име:
VITRUST
Сенка Тип:
Кристално
Сенка Ветер:
Up
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Тело Материјал:
Хром
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Wattage:
31-40W
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Foyer
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Современа
Е dimmable:
No
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
Модерната кристал Подни Светилки
Тип На Објект:
кристал подни светилки
Функција:
за спалната соба

Поврзани производи