Модерниот Кревет Светилка Ѕид Светлина Минималистички Ткаенина Сенка Ѕид Sconces Осветлување Тела За Балкон Aisle Ходникот Ѕид Светилка WL214
Ново

Модерниот Кревет Светилка Ѕид Светлина Минималистички Ткаенина Сенка Ѕид Sconces Осветлување Тела За Балкон

DEN 4320.00
DEN 8639.52

Залиха


Спецификации
Минималистички Ткаенина Сенка Ѕид Sconces
Димензии 15"D X 13.8"H Материјал(s) Метални + Ткаенина Светилка Тип LED Светилки 2 X E14 светилка (вклучени) Листата CE Реден Број WL214

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
cheerhuzz
Сенка Тип:
Ткаенини
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
обложено
Карактеристики:
Ткаенини
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
3 Години
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
2
Примена:
Foyer
сертификација:
CCC,CE
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
Метал
Боја На Каросеријата:
Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
WL214

Поврзани производи