Модната Панк Стил Г-Дин Кат За Печатење Pendant Ѓердан Гроздобер Cabochon Шарм Јака Синџир Унисекс Трендовски Џемпер Синџир
Ново

Модната Панк Стил Г-Дин Кат За Печатење Pendant Ѓердан Гроздобер Cabochon Шарм Јака Синџир Унисекс Трендовски

DEN 70.00
DEN 75.36

Залиха


Модната Панк Стил Г-Дин Кат За Печатење Pendant Ѓердан Гроздобер Cabochon Шарм Јака Синџир Унисекс Трендовски Џемпер Синџир
Опис :
Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Green Snake Стакло ѓердан
Pendant дијаметар : 27mm
Должина : 45см+5cm продолжен синџир
Материјал : Алуминиумски + стаклениот
Боја : стил 1, style 2, како на сликата покажува
Пакет се вклучени : 1 X Ѓердан

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Meetcute
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
бакарни легури
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Должина:
45 + 5 cm
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Catgsnk60926
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
27MM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Стилот 1, Стил 2
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Поврзани производи