Монтажни ПЛАЧКО БАР BACKREST ПАТНИКОТ ЗА 2004- ХАРЛИ СПОРТСКИТЕ 883 1200
Ново

Монтажни ПЛАЧКО БАР BACKREST ПАТНИКОТ ЗА 2004- ХАРЛИ СПОРТСКИТЕ 883 1200

DEN 2592.00
DEN 4319.52

Залиха


Fitment Одговара За 2004-2015 ХАРЛИ СПОРТСКИТЕ 883 1200 Материјал : Метал+Кожа Боја : Хром Пакет Вклучуваат 1pcs Плачко бар backrst Франција, Шпанија, Холандија Бесплатен превозот во рамките на 2 KG
Треба да ме контактирате
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купи. Добредојдовте на Среќа Бога, ние сме искусни Ali Express продавачот со нашите сопствени локални склад. Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да го најдат задоволително решение, ако кој било проблем се случува!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Места & Клупи
Име На Модел:
ЗА 2004-2016 ХАРЛИ СПОРТСКИТЕ 883 1200
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Cherk
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
60.5cm
Материјал Тип:
Метал+Кожа

Поврзани производи