MOONROCY рачно изработени Хривнија Симпатична Виолетови Цвеќиња Зелена Сина, Розова Жолта Алка Накит за Жените Девојки Подарок Пад на Превозот
Ново

MOONROCY рачно изработени Хривнија Симпатична Виолетови Цвеќиња Зелена Сина, Розова Жолта Алка Накит за Жените

DEN 126.00
DEN 148.32

Залиха


Декларираните карактеристики

Должина:
15-20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
A1368
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Стакло
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Растенијата
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Бренд Име:
MOONROCY
Стил:
Канцеларија/кариера

Поврзани производи