MORAZORA Тока плитки еден чевли на високи потпетици слободно врвен квалитет чевли голема големина 34-46 пумпи солидна мода чевли четири сезони
Ново

MORAZORA Тока плитки еден чевли на високи потпетици слободно врвен квалитет чевли голема големина 34-46 пумпи

DEN 1348.00
DEN 2592.00

Залиха

4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност.
Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.3937 инчен,1cm=10мм )
Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно. Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже :
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Повод:
Се облекуваат
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
Б-DX00202
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
MORAZORA
Горниот Материјал:
Тексас
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
34-46
Високи Потпетици:
10cm

Поврзани производи