MORAZORA топла продажба домот плитки еден чевли на високи потпетици партија чевли голема големина 34-46 пумпи солидна мода чевли четири сезони
Ново

MORAZORA топла продажба домот плитки еден чевли на високи потпетици партија чевли голема големина 34-46 пумпи

DEN 1348.00
DEN 2592.00

Залиха

Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже :
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас.
Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.3937 инчен,1cm=10мм )
Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно. 2 Нарачки ќе бидат dispatiched со 2-4 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за лесно customes царинење.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
Б-DX00205
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
MORAZORA
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
34-46
Високи Потпетици:
10cm

Поврзани производи