MORAZORA топла продажба секси плитки еден чевли на високи потпетици партија чевли пумпи солидна мода чевли четири сезони голема големина 34-46
Ново

MORAZORA топла продажба секси плитки еден чевли на високи потпетици партија чевли пумпи солидна мода чевли

DEN 1348.00
DEN 2592.00

Залиха

3937 инчен,1cm=10мм )
Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот. 2 Нарачки ќе бидат dispatiched со 2-4 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за лесно customes царинење. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас.
Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Број На Модел На:
Б-DX00204
Со Платформи:
No
Стил:
Секси
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
MORAZORA
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Сезоната:
Пролет/Есен
ЕУР големина:
34-46
Високи Потпетици:
10cm

Поврзани производи