Морето Желка Желка Торта Декорирање Алатки Фондан Чоколадо Пудинг Силикони Торта Калап За Печење Алатки Желка Тесто Сапун E296
Ново

Морето Желка Желка Торта Декорирање Алатки Фондан Чоколадо Пудинг Силикони Торта Калап За Печење Алатки Желка

DEN 55.00
DEN 57.60

Залиха

Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ако сакате да ја смените вашата
адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15 - 26 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат.5 cm
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Морето Желка Желка Торта Декорирање Алатки Фондан Чоколадо Пудинг Силикони Торта Калап За Печење Алатки Желка Тесто Сапун E296
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA/LFGB стандард на безбедност
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски, низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety , Не-токсични , Без мирис , Загрева рамномерно
Боја : испрати по случаен избор
Големина : 4.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!
.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Предмети кои ќе купат вкупно
износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо.

Декларираните карактеристики

Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
E296
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
ПОН Е ОМИЛЕН

Поврзани производи