мото додатоци алуминиум справи со поставува гас плоча дизајн напор мотоцикл handlebars модифицирани За Харли
Ново

мото додатоци алуминиум справи со поставува гас плоча дизајн напор мотоцикл handlebars модифицирани За Харли

DEN 1579.20

Залиха


За Харли-Дејвидсон мотори модифицирани автомобил крстарење Принцот метална рачка справи со манжетната напор крстарење копчето 22
Име на производ : Универзална висок квалитет на мотоцикл handlebar поставува
Карактеристики на производот : ергономски дизајн, зголемување на ширината на дланка, ефективно ги намалуваат вибрациите и замор во јава, и да се обезбеди повеќе пријатно чувство.
Материјал : висок квалитет на гума, алуминиум
Порт големина : 22mm 25 MM
Применливи модели : Принцот Ха-lley автомобил спортски автомобил улица автомобил
Пакување : 1 сет (лево и десно)
Категорија рачка
Модел SQ3200
Материјал Алуминиум заболување на
Возила за Харли-Пренс
Комплементарна врска важи

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
700g
Тип На Објект:
Костец

Поврзани производи