мото додатоци алуминиум справи со поставува гас плоча дизајн напор мотоцикл handlebars модифицирани За Харли
Ново

мото додатоци алуминиум справи со поставува гас плоча дизајн напор мотоцикл handlebars модифицирани За Харли

DEN 1502.40

Залиха


За Харли ремонтирам персоналните рака поставува 883 1200 мека опашка мотоцикл Европа пламен цевка се справи со се справи со ракави
Карактеристики : висок квалитет на сетовите, 100% сосема нов лесно да се инсталира! Модерна, високо-квалитетни модни рака поставува
Костец Боја : Црна
Материјал : Алуминиум
Се справи со дијаметар : 22mm 25mm
Применливи модели : Принцот крстарење Сала-ey автомобил, итн.
Пакување : 1 сет
Категорија рачка
Модел ZT291-004 B
Боја : Црна
Возила И Мотоцикли
Комплементарна врска важи

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
17cm
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
350kg
Тип На Објект:
Костец

Поврзани производи