мото Додатоци Шофершајбната Скок Гром Завртка М5 Ореви додатоци За Suzuki GSX650F 2008 - 2013 2010 2012 GSX 650F GSX650
Ново

мото Додатоци Шофершајбната Скок Гром Завртка М5 Ореви додатоци За Suzuki GSX650F 2008 - 2013 2010 2012 GSX

DEN 516.00
DEN 573.60

Залиха


Карактеристики : 100% Сосема Нов Кол : Еден сет Бои : сина/сребрена/портокал/црвена/црна
Супериорен квалитет и лесен за инсталација
Пакетот Вклучува :
вклучувајќи : 1 поставен Мотор Завртки
Fitment :
за Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Ducati Мотоцикл универзална Завртки
Погодни за : сите мотор со M5 големина шофершајбната
производот се покаже
Пакет се вклучени : еден сет на мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка & Ореви М5 Забелешка ве Молиме да се осигурате овој дел одговара за вашиот мотор пред да се одржи редот. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Како што знаеме,ова е промотивни производи,ние ќе го избра обичните испорака,без следење на информации.Под нормални околности,пристигнување време за 30 - 50 дена.

Декларираните карактеристики

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Тип На Објект:
Стои
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
LK-WB-003
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
YUANQIAN
Функција:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
боја:
сребрена/сино/портокал/црвена
feature1:
мотоцикл завртки
Fitment2:
Универзална
Fitment3:
Алуминиум

Поврзани производи