мотоцикли Додатоци CNC Шофершајбната Скок Завртки Завртка М5 Ореви За Хонда CBR500R CB500F CB500X 2013 2014 CBR 500R CB500 F/ X
Ново

мотоцикли Додатоци CNC Шофершајбната Скок Завртки Завртка М5 Ореви За Хонда CBR500R CB500F CB500X 2013 2014

DEN 504.00
DEN 554.40

Залиха


Препорака
Карактеристики : 100% Сосема Нов Кол : Еден сет Бои : сина/сребрена/портокал/црвена/црна Супериорен квалитет и лесен за инсталација
Fitment : за Хонда, Suzuki Јамаха Kawasaki Ducati Мотоцикл универзална Завртки
Пакетот Вклучува :
вклучувајќи : 1 поставен Мотор Завртки
Answer : ___________________________ Note :
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање. Фото покаже :

Декларираните карактеристики

боја:
Злато, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна
Тип На Објект:
Стои
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Р QIANKONG
Име На Модел:
TS-WB-003
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Боја:
Сребро.
Функција:
мотоцикл завртки
Fitment:
Универзална
Бои:
сребрена/сино/портокал/црвена
Сет:
M5
Fitment1:
Алуминиум

Поврзани производи