МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ БОЈА Убава Природен КАМЕН 925 Sterling Silver Жените Студ Обетки 1 1/2 Инчи Бесплатен Превозот
Ново

МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ БОЈА Убава Природен КАМЕН 925 Sterling Silver Жените Студ Обетки 1 1/2 Инчи Бесплатен Превозот

DEN 759.00
DEN 925.92

Залиха


МОЖЕТЕ да ИЗБЕРЕТЕ БОЈА Убава Природен КАМЕН 925 Sterling Silver Жените Студ Обетки 1 1/2 Инчи Бесплатен Превозот

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сина, Жолта, Виолетова, Многоцветни
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
2018New
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Студ Обетки
Метал:
Sterling Silver
Пол:
жени/девојки
Камења:
Топаз,Citrine,Аметист,Гранат,Оникс
Тежина:
62ct
ocassion:
Матурска,Забава,Одмор,Покажуваат
Состојба:
Нови
Камен големина:
38x24mm

Поврзани производи