MSQ 21pcs Про Шминка Четки Постави Основните Лицето Четки Прав Blusher Сенки Усна Сочинуваат Четка Козметика Алатка Синтетички Влакна
Ново

MSQ 21pcs Про Шминка Четки Постави Основните Лицето Четки Прав Blusher Сенки Усна Сочинуваат Четка Козметика

DEN 1125.00
DEN 1499.52

Залиха

Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и го препорачувам нас на други клиенти. 2) треба да се напише на точни информации за контакт (Име, Адреса, Телефон итн. 6) Вашите 5 Ѕвезди Повратни информации е токму она што ние ги persuing.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со прашањата : )
. И ние нема да си дозволат било даноци под царински или вашата влада. 5) Ние имаме доволно доверба на нашите производи и услуги.Но, Со цел да се избегне било обичај надомест за вас,ние ќе го означи објектот како подарок и пишување ниска вредност за објектот во декларацијата картичка .
MSQ 21pcs Про Шминка Четки Постави Основните Лицето Четки Прав Blusher Сенки Усна Сочинуваат Четка Козметика Алатка Синтетички Влакна
Препорака Производи
Додај за да ги зачувате на листа, екранот на услуга на клиентите, подарок ќе бидат испратени со твоите цел : ) ПС : Подарок нема да бидат испратени сам Производи Информации : Пакетот Вклучува : 1 сет шминка четка. Предмет Тип : 21pcs Про Шминка Четки Поставите Коса Материјал : Висок Квалитет Мека Синтетички Влакна Ferrule Материјал : Сјајни Алуминиум Рачка Материјал : Природно Дрво Количина : 21 компјутери Продажба Метод : Retail&трговија на Големо Превозот : Бесплатен Превозот и Брза Испорака Употреба : Шминка Уметник/Студио/Салон/Убавина Училиште/Home/Travel Специјална Услуга : Персоналните Private Label & OME DIY Применуваат На : Лице/Образ/Вратот се Користи Со : Множества & Колекции Број на Модел : Место на Потекло : Jiangxi, Кина (Копното) се Откажат превозот : Прифатливи Приватни Логото : Прифатливи ОЕМ&ODM Логото Печатење Начини : Печат И Свила Печатење И Ласерско Печатење ОЕМ&ODM : Прифатливи
Пред да нарачате, ве молиме бидете сигурни дека тоа ќе знаат овие точки :
1) Како продавачот, ние не сме одговорни за расчистување на вашиот царински. 3) Ако вашата цел е помалку од $5, ќе бидат испратени преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" (која не се познати сите на патот онлајн), освен ако не изберете одредени превозот метод и плаќаат екстра за испорака полнење кога е неопходно; 4) Нашите шминка четка е директно од нашата фабрика,можеме да ви понудиме најдобра цена и со најдобар квалитет.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
ST21B
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Рачка Материјал:
Дрво
Бренд Име:
MSQ
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Количина:
21pcs
Големина:
1set
Тип На Објект:
професионална шминка четка во собата
Губење на материјал:
Висок Квалитет На Мека Синтетички Влакна
Ferrule материјал:
Сјајни Алуминиум
Рачка Материјал:
Природно Дрво
Количина:
21pcs
Продажба Метод:
retail&трговија на големо
превозот:
Бесплатен Превозот И Брза Испорака
Употреба:
Шминка Уметник/Студио/Салон/Убавина Училиште/Home/Патување
Пад на превозот:
Прифатливо

Поврзани производи