МУДРО ПАТНИЧКИ Автомобил Додатоци Автомобил Прозорец Сонцето Сенка Автомобил Шофершајбната Стакло Покрие Блок Пред Прозорецот Sunshade УВ Про
Ново

МУДРО ПАТНИЧКИ Автомобил Додатоци Автомобил Прозорец Сонцето Сенка Автомобил Шофершајбната Стакло Покрие Блок

DEN 533.00
DEN 561.12

Залиха


Виткање silvering автомобил прозорец сонцето нијанси.
Овој автомобил шофершајбната може да се задржи вашиот автомобил внатрешни работи далеку од 99.9% sunray и УВ
Намали во автомобил температура додека паркинг на улицата.
Среброто анти-УВ обвивка материјал за зголемување на ефикасност на сончевите зраци рефлексија.
Дозволете му на вашиот воздух-средството за смекнување на косата да се излади побрзо од паркинг под сонцето
Ова е изопачено да го соберете во помали димензии за лесни за складирање.
Лесни, свитлива и лесно да се носат.
Заштита на деца, домашни миленици и бебиња од штетни сончева светлина.
Вшмукување пехари се предвидени да се држиме за автомобил прозорецот
Се повлече прстени направете го тоа лесно да се стави на вклучено или исклучено.
Боја : Сребрена (Пред) + Црна (Назад)
Страна Нијанси Големина : Пред : Прибл. 65 x 38cm (L*W) Назад : Прибл. 44 x 36cm (L*W)
Пред Сенка Големина : Прибл. 150 x 70cm (L*W)
Назад Сенка Големина : Прибл. 100 x 50cm (L*W)
Пакет :
6 x Автомобил Сонцето Сенка

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
R6
Бренд Име:
МУДРО ПАТУВАЊЕ
Материјал:
Алуминиумска Фолија
боја:
Како што е прикажано
Специјални Функции:
Заштитува од УВ Зрачење
Прозорецот Foils Тип:
Пред Прозорецот Соларна Заштита
функција 1:
автомобил-стил
Карактеристика 2:
Автомобил прозорецот за нијансирање
функција 3:
ролетни за страна на прозорецот на автомобилот
карактеристика 4:
автомобил-опфаќа
Карактеристика 5:
завеса за автомобили
Функција 6:
сонцето сенка во автомобил ден ноќ
Карактеристика 7:
сонцето стакло автомобил прозорецот

Поврзани производи