Мулти боја Фокс Крзно Жените Јакна Raccoon крзно Худ кратка верзија Зима паркови
Ново

Мулти боја Фокс Крзно Жените Јакна Raccoon крзно Худ кратка верзија Зима паркови

DEN 35104.00
DEN 68832.00

Залиха

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.
Нашата продавница е професионална за производство на високо-квалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Т-маица почеток во 2007 година. Ние сме фабрика директна продажба,може да се направи трговија на големо бизнис,ОЕМ,ODM,со нетрпение очекувам да слушнеме вашето барање. Сега се земе вашето време и да уживате во вашата шопинг!
Алис
Војска-зелена боја, памук-платно
Целосна поставата на вистински фокс крзно закрпи
Во прилог raccoon крзно-исечените хауба
Долги ракави, со quilted поставата и копчето за прицврстување на манжетни
Flapped пред џебови
Внатрешни drawstring половината и полите
Криви назад полите, центар-назад полите шлиц
Сокриени zip центар-пред прицврстување
Реверзибилна
Унисекс стил,Ако ти се мажи,ве молиме изберете еден поголем големина
Во прилог raccoon крзно-исечените хауба
Навистина Фокс Крзно Поставата

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Декорација:
логото
Материјал:
Raccoon Куче Крзно,Кожа,Крзно Фокс
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Стил:
Воени
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
F001-221
Стил:
Жените јакна и човекот јакна
Outerwear Тип:
фокс крзно
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Џебови, Прилагодлив Половината
Поставата:
Со fox Поставата
Големина:
XS,S.M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL
Производот:
бела јакна
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Име:
Armiqueen

Поврзани производи