Мулти-цел Вежба фреза менгеме на назад Мини Соединение Клупата Заградата Алуминиум Крст-слајд Табела Превоз Прилагодливи
Ново

Мулти-цел Вежба фреза менгеме на назад Мини Соединение Клупата Заградата Алуминиум Крст-слајд Табела Превоз

DEN 3182.00
DEN 3743.52

Залиха


Карактеристики : табела се однесува на мини клупата вежба и вежба заградата серија. Тоа исто така може да се примени и на други соодветни машина. Клупата е составена од неколку прилагодливи dovetail алуминиумска легура, Ние може да гарантира минимум простор и за да се обезбеди прецизност. Карактеристики : Материјал : Алуминиум Легура Големина : 310 * 90mm * 80mm X-Рута : 200mm Y-Рута : 50mm Растојание од каналите : 34mm Т-слот големина : стандард големина слот е 15 X8 X6mm Скала патување : 1.25 mm (круг), од 0,05 mm (една ќелија)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MINIQ
Број На Модел На:
MI-20
Материјал:
Легиран челик
Тип:
Мини Соединение клупата
работата на маса:
310*90mm
Прилагодување на патување во насока X :
200mm
Вредноста патување во Y ветер :
50mm
Растојанието помеѓу жлебови:
34mm
Нето тежина:
1.7 kg
Состојба:
Бренд Нови
Пакет:
фах кутија
кодот:
15356220102Y

Поврзани производи