Мулти-функција Бања Фен Држачот за Ѕид за правилно Поставена Рек Простор gadget Алуминиум Полица за Складирање Организатор Фен Носителот
Ново

Мулти-функција Бања Фен Држачот за Ѕид за правилно Поставена Рек Простор gadget Алуминиум Полица за Складирање

DEN 156.00
DEN 180.00

Залиха

Опис На Производот
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Материјал : Метал
Големина : 10*7cm
Боја : како на сликата шоу
Пакетот Вклучува :
1 PC Ѕид Фен Рек Простор Алуминиум Бања Ѕиден Држач Полица за Складирање
Фото Покажува

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Vitorhytech
Материјал:
Метал
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Алатки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Простор:
Бања
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Број На Модел На:
JJ3635-01
тип 1:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
тип 2:
Алат
функција 1:
фен за коса багажник
Метал Тип:
Алуминиум
Карактеристика 2:
Фен За Коса Носителот
функција 3:
Спирална Форма
Употреба:
Ѕидот Полица на Ѕидот-монтирани Фен Багажник
ip камери 1080p wifi:
Фен За Поддршка На Носителот
Usage2:
бања прибор

Поврзани производи