N4/N4S кошаркар СТОИ/ЦЕЛ МИСЛЕЊА СУВЕНИРИ КУКЛА/MANIKIN МАНЕКЕН ИГРАЧКА/МОДЕЛ СВАДБА&РОДЕНДЕН&HOME&OFFICE&ПОДАРОК&ПРИСУТНИ
Ново

N4/N4S кошаркар СТОИ/ЦЕЛ МИСЛЕЊА СУВЕНИРИ КУКЛА/MANIKIN МАНЕКЕН ИГРАЧКА/МОДЕЛ СВАДБА&РОДЕНДЕН&HOME&OFFICE&ПОДАРОК&ПРИСУТНИ

DEN 427.00
DEN 479.52

Залиха


ПРЕД СТАВАЊЕ НА РЕД, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО ПРОДАВАЧОТ АКО СОСТОЈБАТА НЕ Е ДОВОЛНО, И ДА ВИ ДАДЕ ТОЧНИ ТОВАРНИ ТАКСА. КУПАТ ПОВЕЌЕ, ПРОСЕЧНАТА ПРЕВОЗОТ НА ТРОШОЦИТЕ, ЌЕ БИДАТ ПОНИСКИ. BAKSETBALL ИГРАЧ ГОЛЕМИНА : 178 X34 X12 MM N.W. : 30 G
ЦЕНА : $9.99
BAKSETBALL PLAYER СО ЦЕЛ на МИСЛЕЊА/ЗАЛАГА ГОЛЕМИНА : 110x260x280 MM N.W. : 290 G
ЦЕНА : $19.99

Декларираните карактеристики

боја:
N4 БЕЗ да ЗАСТАНЕ, N4S СО СТЕНД
Стил:
Модерна
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе

Поврзани производи