На Ausuky 5pcs Нови DTAP Д-Допрете го Приклучокот DIY за Антон Батеријата Машки dslr фото Екипаж моќ кабел V-планината Машки -15
Ново

На Ausuky 5pcs Нови DTAP Д-Допрете го Приклучокот DIY за Антон Батеријата Машки dslr фото Екипаж моќ кабел

DEN 478.00
DEN 576.00

Залиха


5pcs Нови DTAP Д-Допрете го Приклучокот DIY за Антон Батеријата Машки dslr фото Екипаж моќ кабел V-планината Машки
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 5
Оваа ставка дизајн во добар квалитет, Тоа е многу погуста од стариот
Материјал, ABS
Овој терминал не треба да ЛЕМЕЊЕ повеќе, само завртка со кабелот
Предложи кабелот се користи : SPT-2 18 AWG 2 Кабелот или H03 VVH2-f 2x0. За производ кој вклучува батерија, Ние ви препорачуваме да изберете Хонгконг Пост Воздух Mail.
Превозот Термини :
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days по добивме вашата исплата. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот во начинот на кој ќе бидете задоволни !.75mm кабелот
Спецификација :
Големина : 30*29*10мм
Пакет Содржина :
5pcs DTAP Д-Допрете го Приклучокот DIY за Антон Батеријата Машки dslr фото Екипаж моќ кабел V-планината
Плаќање Опис
1.Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . Секоја земја има различни тарифи политика. Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail ( за поголемиот дел од земјата) . Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас.
Клиентите Царинење :
1. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Повратни информации :
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви Негативни повратни информации или подигање на спорот.
По-Продажбата На Услугата :
1. Ако сте подготвени да ги користат изразат испорака, треба да плати дополнителни трошоци. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.

Декларираните карактеристики

Стандард:
I1004016
Бренд Име:
НА AUSUKY
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Номинална Струја:
/
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Број На Модел На:
I1004016
Господар Префрлате:
No
Места Број:
3
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
WIFI:
No
Заземјување:
/
Тип:
Д-Допрете го ПРИКЛУЧОКОТ
Примена:
/
Номинална Напон:
/

Поврзани производи