надградба на флип нога заклучување на патување benro камера tripod invert центар колона се исполнат низок агол пука и марко пука нови kamera комплет Q510
Ново

надградба на флип нога заклучување на патување benro камера tripod invert центар колона се исполнат низок агол

DEN 4176.00

Залиха


надградба на флип нога заклучување на патување benro камера tripod invert центар колона се исполнат низок агол пука и марко пука нови kamera комплет
повеќе предмети ве молиме кликнете тука :
Спецификација : Бренд QZSD Модел Q510 Макс висина 1600 MM Min висина 580 MM Укината висина 450 ММ Тежина 1.37 KG Дел 4 Max дијаметар 24 MM Min дијаметар 12 MM Max капацитет 10 KG Кутија големина Внатрешниот : 11*11*64 6 компјутери / Картон Пакет Клуч, tripod торба, шеф-заштита на торба, вода-доказ торба, половината торба, Настава, гаранциона картичка Гаранција Бесплатна поправка за живот време ОЕМ Добредојдовте Опис на Производот : 1.материјалот е увоз алуминиум легура 2.камерата топката главата со 360 степени, може да панорамски пука 3.има 4 дел , може да се прилагоди на висина од 56cm да 160cm, лесен за ракување 4. tripod е новиот негува стилот, дизајнот и изработката се подобрени, особено тока на флип нога заклучување , посилни заклучување сила 5.Нога прилагодување на агол заклучување обезбедува единствен прилагодување на секоја нога. 6.Центарот оска превртена функција овозможува да најниска снимање. 7.капакот само 450 мм, лесно да се носат

Декларираните карактеристики

Макс Extened Должина (mm):
1600
Пакет:
Yes
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Материјал:
Алуминиум
Тежина (g):
1370
Укината Должина (mm):
450
Бренд Име:
QINGZHUANGSHIDAI
Употреба:
Видео Камерата
Број На Модел На:
Q510

Поврзани производи