Најдобар Среќен Божиќ Партија Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Градина Знамиња Банер Дома Двор Знамиња
Ново

Најдобар Среќен Божиќ Партија Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Обичај Градина Знамиња

DEN 324.00
DEN 355.68

Залиха

Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.Време на испорака : a. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. По Печатени, Боите Ќе Бидат Со Различни Слики, Тоа Е Прифатливо.
И Стандард Куќа Знаме Големина [28" X 40"]. Мал и компактен, овие знамиња се лесен начин за да додадете некои убавината на вашата градина, на тревникот или пат.
Стандардна Големина :
Градина-Мал-12.
Ако Ви Треба Други Големина,Ве Молиме Контактирајте Со Нас На Прво Место.
И Машина Перат Премногу!Откријте Голем Број На Сезонски, Патриотски, Одмор И Познатиот Секојдневниот Знаме Дизајни. Произведени Со Боја-Max Процес На Постојана Боја И Топлина Сублимација На Бои За Различни Трајни Знамињата Кои Се Ув, Избледи, И Mildew Отпорни.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод. Градина Знамиња Печатени Со Две Страни. Со илјадници градина знаме дизајни во парк, сте сигурни да се најде нешто што сакате!
Специјални :
1. Градина Знамиња Може Да Се Прикажува Од Ракав Знаме Стои, Пост Планината Закачалки, Дрвени Закачалки, Вшмукување Чаша Закачалки, И Arbors. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.

Декларираните карактеристики

боја:
18x18 Инчен, 20x20 Инчен
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
QZ2015030785
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Пролет Лето Есен Есен Зима
Декорација Знаме Банер:
Роденден,Се Ожени,Свадба Декорација
Градина Знаме Шема:
Божиќ Партија
Знамиња Стил:
Божиќ

Поврзани производи