Најдобри плетени облека за шиење етикети, големина грижа labels
Ново

Најдобри плетени облека за шиење етикети, големина грижа labels

DEN 6960.00

Залиха


Оваа етикета е за другите наши купувачи, не е за продажба, само за вашиот квалитет и стил референца.
За повеќе висат означите слики, pls ја посетите нашата компанија веб-страница : www.clothinglabels.cn/woven-labels.html
- Објектот : пациентот етикетата
- Материјал : 100% полиестер, со висок квалитет, средината на капакот.
Големина на : 9x9cm
- Тежина : 1.8 g
- Боја : бела позадина со црни букви.
- Техника : ткаени
Најдобри плетени облека за шиење етикети, големина грижа labels

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
облека labels
Материјал:
Платно
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
k001203
Бренд Име:
Pinli
боја:
кориснички
Големина:
кориснички

Поврзани производи