Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена на Делови За Samsung Galaxy S4 mini i9190 i9195
Ново

Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена на Делови За Samsung

DEN 144.00
DEN 153.12

Залиха


Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Инструкции или алатки се кодовите не ви се доставени со овој дел. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Повратни информации е со појадок за шампион. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
Најдобри qualtiy Назад Задниот дел на Модулот на Камерата Flex Кабел Поправка и Замена на Делови За Samsung Galaxy S4 mini i9190 i9195
Висок Квалитет на Делови во Запечатено Пакување. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
OMEVE
Број На Модел На:
За samsung Galaxy S4 Mini i9190 i9195
Компатибилен Бренд:
Samsung

Поврзани производи