Најлон Нато Види Бенд 20mm за Garmin Vivomove Платно Ткаенина врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна, Сина, Зелена + Алатка + Пролет Бар
Ново

Најлон Нато Види Бенд 20mm за Garmin Vivomove Платно Ткаенина врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна,

DEN 522.00
DEN 522.24

Залиха


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Garmin Vivomove
Црна
Сина
Браун
Зелена
Подарок

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Garmin Vivomove
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бендот Должина:
прилагодлив

Поврзани производи