Намалување на Синџир Хривнија Сребрен Тон Дебели Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Кубанската Накит 12mm Мода за Мажи Накит трговија на Големо
Ново

Намалување на Синџир Хривнија Сребрен Тон Дебели Синџир од не ' Рѓосувачки Челик Кубанската Накит 12mm Мода

DEN 278.00
DEN 335.52

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZSE НАКИТ
Професионална снабдувач за супер продавница за накит во целиот свет
piec
Намалување На Синџир Хривнија Сребрен Тон Дебели Синџир Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Кубанската
12 ММ дебел 7.87 во

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Должина:
7.87 in
Функција:
хривнија
Компатибилност:
синџир&линк хривнија
синџир хривнија:
Синџир& Линк хривнија
Нерѓосувачки Челик:
нерѓосувачки челик хривнија
Стил:
Тренди
Должина:
7.87 in
дебела синџир:
12 мм Дебел
боја:
тон сребро.
Мажи:
Мажите накит
Трговија на големо:
Трговија на големо jewerly
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
хривнија

Поврзани производи