Најновите 14 Инчи Метална Рамка Модерната Мода Декоративни Круг Ѕиден часовник
Ново

Најновите 14 Инчи Метална Рамка Модерната Мода Декоративни Круг Ѕиден часовник

DEN 2093.00
DEN 2203.20

Залиха

5 cm Dial Материјал : ПВЦ Часовник Рамка материјал : Метал Движење : Млади Град Кварц Движење Дисплеј Тип : Игла од Втора рака движење : Издржам Точност во Рамките ±30seconds отстапување секој месец (во нормална температура) Функција Ѕид декорација,Време дисплеј Батерија : еден 1.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.5 V Јаглерод-цинк батерии само,не се вклучени. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.5 V Јаглерод-цинк батерии само, ако купувачи да користите други високо наполнетата батерија која може да го оштети внатрешниот дел на Движење,ние не може да понуди замена и одржување
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Бренд : Yurudder Број На Модел : 801 Име : 14 Инчен Метална Рамка Ѕиден Часовник
Димензии : Дијаметар 35 *Дебелина 4. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Декларираните карактеристики

Лист Големина:
14 инчен
Тип:
Ѕидни Часовници
Дијаметар:
35cm
Бренд Име:
yurudder
Должина:
350mm
Motivity Тип:
Кварц
Применливи Сместување:
дневна соба
Ширина:
35cm
Комбинација:
Ги одделува
Обликот:
Кружни
Дисплеј Тип:
Игла
Стил:
Модерна
Форма:
Единствен Лик
Материјал:
Метал
Тежина:
700g
Шема:
Апстракт
Број На Модел На:
801
Тело Материјал:
Метал
Функција:
Модерна
Ѕиден Часовник Тип:
4.5 цм Дебели

Поврзани производи