Најновите Дизајни Брус Ли Стил Младоженецот одговара Tuxedos црна Мандарина јака Мажите Свадба одговара на Вечера Одговара јакна+панталони
Ново

Најновите Дизајни Брус Ли Стил Младоженецот одговара Tuxedos црна Мандарина јака Мажите Свадба одговара на

DEN 4241.00
DEN 4560.00

Залиха

Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Купи повеќе заштедат повеќе. Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ви благодариме!!!
Ова одговара вклучуваат : ( Јакна + Панталони )
Ве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите цел
Големина На Табелата
Како да се измери вашиот големината на телото :
( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Не обезбедат соодветни додатоци. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3. Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до лоша положба ситуација.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство и пријателот имате среќа! Овации. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. )
Одговара на Располагање Боја Шема : ( можете да ја промените одговара на бојата )
Вест и Вратоврска Достапни Боја Шема : ( можете да ја промените вест и вратоврска боја )
Answer : ___________________________ Note : 1. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
auguswu
Број На Модел На:
11
Стил:
Јапонија Стил
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Одговара Тип:
Лабава

Поврзани производи