NatureHike 3 Лице Кампување Шатор Двојни Слоеви на Алуминиум Род 3 Сезона Отворено Пешачење Патување се Игра Шатор Rainproof NH15Z003-P
Ново

NatureHike 3 Лице Кампување Шатор Двојни Слоеви на Алуминиум Род 3 Сезона Отворено Пешачење Патување се Игра

DEN 4752.00
DEN 6336.00

Залиха

3-4 Лице Шатор Бои : Небо сина, Темно Сина,Сина,Портокалова,Зелена Шатор Големина на : 210*165*115 cm/82.53*62.88*45.19 во Пакет Големина : 43*од 15 cm/16.89*5.89 во Нето Тежина : 2.25 kg/79.2 оз Пакет Додатоци : 10-12*Шатор Удели,4*правец на јажиња,2*Шатор столбови,1*Чување торба
Кат Ткаенини : 180 T Сребро Обложени Внатрешна Ткаенина : 210 D Оксфорд Ткаенина Фрам : 7001 висока јачина Алуминиум Пол лет : 210 T на отвратителен PU2500mm притисок,UV заштита Внатрешна шатор : 190 T дише ткаенина, Висока густина парична казна газа крпа Крајот на сметка : 210 T носат-отпорни, полиестер ткаенини,PU5000mm хидрауличен притисок.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Naturehike
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Сезоната:
Три-сезона Шатор
Пол Материјал:
Алуминиум
Структура:
Една Спална Соба
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Капацитет:
3/4
is_customized:
Yes
Слоеви:
Двојно
Област:
210*165*115 cm/82.53*62.88*45.19 во
Број На Модел На:
NH15Z003-P
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Ткаенини:
210T
Внатрешниот Шатор Ткаенина Материјал:
210T Plaid Оксфорд Ткаенина
Слоеви:
Двојно
внатрешниот шатор водоотпорен:
Дише мрежа Б3
Бои:
Портокалова,Темно Сина,Сина,Небото Сино,Зелено
Нето тежина:
2.25 kg/79.2 оз
Пакет Големина:
43*15 cm/16.89*5.89in
Повод:
Caming,Пешачење,Планински,Sawanobori
внатрешниот шатор водоотпорен:
PU3000mm+
Пакет Додатоци:
10-12Tent Удели , 4wind јажиња,2Tent столбови , 1Storage торба

Поврзани производи