NAVIFORCE Врвот Луксузен Бренд Мажите се Види Мода Бизнис рачен часовник Кожа за на Рака Недела Екранот Mens Час Водоотпорен Машки Часовник
Ново

NAVIFORCE Врвот Луксузен Бренд Мажите се Види Мода Бизнис рачен часовник Кожа за на Рака Недела Екранот Mens

DEN 887.00
DEN 1673.76

Залиха


NAVIFORCE Врвот Луксузен Бренд Мажите се Види Мода Бизнис рачен часовник Кожа за на Рака Недела Екранот Mens Час Водоотпорен Машки Часовник
Опис
100% Нов со ознака и висок квалитет
Слободно Армија Воено дизајн Мажите се види
Отпорен на вода (за Перење Рака)
Датум и Часа екранот
Повисок Квалитет На Кожа Бенд
Спецификации
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Случај Дијаметар : 46mm
Случај Дебелина : 13mm
Бендот Материјал : кожа за на рака
Бендот Должина : 245mm (Cse Вклучени)
Бендот Ширина : 24mm
Тежина : 83g
Она што се Вклучени
100% сосема нов
1 x Слободно Армија Воено дизајн Mens види

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Недела Екранот,Авто Датум
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
24.5 cm
Случај Дебелина:
13mm
Dial Дијаметар:
46mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
NF9117L
Бендот Ширина:
24mm
Бренд Име:
NAVIFORCE
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Увезени во Јапонија
Траење На Батеријата:
1-2 години
Водоотпорен:
погоден за миење на рацете или raining
боја:
СЕ СЕ
види тип 1:
топ луксузни мажите се види
види тип 2:
бизнис мажите се види
види тип 3:
моден каузална рачен часовник за мажи
Стилот 1:
Луксуз
Стил 2:
бизнис
клучни зборови:
NAVIFORCE врвот луксузен бренд мажите се види

Поврзани производи