Nellcor ДЕКЕМВРИ-8 spo2 продолжување кабел, DB9M>DB9F
Ново

Nellcor ДЕКЕМВРИ-8 spo2 продолжување кабел, DB9M>DB9F

DEN 1104.00

Залиха


1.Опис : Nellcor ДЕКЕМВРИ-8 spo2 продолжување кабел
2.Конектор водич : DB9 M>DB9 F
3.Компатибилност : Сите nellcor и nellcor опремени ОЕМ набљудувачите не се наведени погоре,

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
CA031A
Големина:
2.4m
Материјал:
Други
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
9pins
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
9pin машки да DB9F
Должина:
2.4m
примерок:
на располагање
боја:
сива
време на испорака:
1-7days
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи