нерѓосувачки челик 200g електрични жито зачин и медицински мелница кинеска билка плевел мелница дробилката мелница машина
Ново

нерѓосувачки челик 200g електрични жито зачин и медицински мелница кинеска билка плевел мелница дробилката

DEN 2304.00
DEN 2304.48

Залиха


Спецификација :
Вкупна Моќност : 650w
Напон : 220v/50hz
Капацитет : 100g
Брзина : 2800r/мин
Тежина : 3kg

Декларираните карактеристики

боја:
100g, 200g
Бренд Име:
SNEECEMAN
Тип:
Брус Брусилки (Рамен Тркала)
Број На Модел На:
XS-02A
Извор На Енергија:
Електричен
Напон (V):
220
сертификација:
CE
Моќност (W):
650W
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи