нерѓосувачки челик, електрични сендвич создателот Не Држи panini скара машина Griddle Скара Притиснете Плоча печено бифтек 1pc
Ново

нерѓосувачки челик, електрични сендвич создателот Не Држи panini скара машина Griddle Скара Притиснете Плоча

DEN 7342.00
DEN 7728.00

Залиха


2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
нерѓосувачки челик, електрични пан Комерцијални Не Држи Електрични Сендвич panini скара машина 220-240v 2200w 1pc
Сликата покажува :
Производ параметри
Име : електрични сендвич создателот
Производот број : GL0733
Напон : 220-240v
Моќност : 2200 W
Материјал : леано железо + нерѓосувачки челик
Карактеристики : контрола на температурата
Употреба на места : Западен хотели и така натаму
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.

Декларираните карактеристики

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
сертификација:
CE
Број На Модел На:
GL0733
Заменлив Плочи:
Други
Нема. на Парчиња:
Други
Моќност (W):
2200W
Напон (V):
220-240V
Функција:
Други
Име:
електрични сендвич создателот
Број На Производ:
GL0733
Напон:
220-240v
моќност:
2200W
Материјал:
леано железо + нерѓосувачки челик
Карактеристики:
за КОНТРОЛА на температурата
Употреба на места:
Западен хотели и така натаму

Поврзани производи