Нерѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Сет За Мажи Мода Накит Висок Квалитет Линк Синџир Накит Сетови Партија
Ново

Нерѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Сет За Мажи Мода Накит Висок Квалитет Линк Синџир Накит Сетови Партија

DEN 432.00
DEN 664.32

Залиха


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Накит
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Бренд Нови Накит сет
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
хривнија должина:
22cm
должина на ѓердан:
50cm,55cm,60см
Пакет:
1 ѓердан,1 хривнија

Поврзани производи