Нерѓосувачки Челик Веѓа Тример Ножици Око Веѓата Хлапак Ножеви Отстранување На Влакна Убавина Шминка Алатки Кран Форма Штркот Ретро Режа
Ново

Нерѓосувачки Челик Веѓа Тример Ножици Око Веѓата Хлапак Ножеви Отстранување На Влакна Убавина Шминка Алатки

DEN 228.00
DEN 247.20

Залиха

Карактеристики 100% сосема нов Големина : 9.6*4.6 cm. Направени од високо квалитетен материјал и сосема нов. Идеален за dressmaking ткаенина занает сечење. Ножици имаат светла заврши, остар поени. Едноставно, добро направен алатка која врши својата работа брзо и ефикасно. Многу корисна и практична алатка за избор на материјал, риболов линија, ткаенина, конец, итн. Пакет Листа : 1 x Ножици Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
веѓа тример
Големина:
9.6 cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
YT-XC01

Поврзани производи