Нерѓосувачки Челик Зглоб Jigger Со Тројно Големина Бар Мерки Шанкер Бар Алатка
Ново

Нерѓосувачки Челик Зглоб Jigger Со Тројно Големина Бар Мерки Шанкер Бар Алатка

DEN 1919.52

Залиха

Watch out сите аматери..три jiggers во едно. 1/2 мл., 3/4 мл., или 1 мл., сите со голем Спин. Стане ѕвезда на вашиот бар, само се вртат и се прелива. Долготрајни Дизајн И Constuction

Декларираните карактеристики

Тип:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
cocktailgeek
сертификација:
ФДУ
Лентата За Алатки Тип:
бар мерки
Функција:
Расположливиот
Дијаметар:
5-10cm
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал

Поврзани производи