Неверојатно прекрасен цвет украсени кафез пета свадба чевли жена шик домот нерегуларни пета чевли жена поставен велур висока h
Ново

Неверојатно прекрасен цвет украсени кафез пета свадба чевли жена шик домот нерегуларни пета чевли жена поставен

DEN 5328.00
DEN 5608.80

Залиха


добредојдовте на нашата продавница
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена, само контактирајте ме.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Бренд Име:
attantou
Повод:
Свадба
Сезоната:
Лето
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
2
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Тип:
Чуден Стил
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Платно
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Горниот Материјал:
Велур
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Процесот:
Лепило

Поврзани производи