NICECNC Пред Задните Shifter Черупка Комплет За Хонда Граѓански 1988-2000 Del Sol 92-97 CRX 88-91 Акура Интегра 1994-2001 Б Серија Мотор
Ново

NICECNC Пред Задните Shifter Черупка Комплет За Хонда Граѓански 1988-2000 Del Sol 92-97 CRX 88-91 Акура Интегра

DEN 1725.00
DEN 1895.52

Залиха


Солидна Пред & Задните Алуминиум 6061 Солидна Shifter Черупка Заменува Комплет
Нашите Алуминиум 6061 солидна shifter черупка заменува ОЕМ гума парче. OEM гума станува
несовесен со текот на времето и може дури и да почнат да detoriate. На 2-парче палка алуминиумски дизајн инсталира
лесно и не бара никакви модификации.
Производ Детали :
Состојба : Нова
Завршна површина : CNC Алуминиум 6061
Поставување на Возило : Предни,Задни
Боја : Црна/Сребрена
Пакетот Вклучува :
2 парчиња Пред Солидна Shifter Черупка & 2 парчиња Задните Солидна Shifter Черупка
Fitment(За) :
За Акура Интегра 1994-2001
За Хонда Граѓански 1988-2000
За Хонда, Del Sol 1992-1997
За Хонда CRX 1988-1991
Само се Вклопуваат Б Серија Мотор со Рачен Менувач
Answer : ___________________________ NOTE : не ќе работат на Г серија на моторот.
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Декларираните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Хонда Модел:
Граѓански
Граѓанско-Година:
2000 година
Бренд Име:
NICECNC
Година:
1994-2001
Име На Модел:
60101-SFB003
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Никој

Поврзани производи