Nordson Зафат CNC Работ Мотоцикл се Справи со Висок Квалитет Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос 1inch 25ММ Handlebar Рака Костец Кочница Раце
Ново

Nordson Зафат CNC Работ Мотоцикл се Справи со Висок Квалитет Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос 1inch 25ММ

DEN 896.00
DEN 2559.36

Залиха

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; 3.Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.5 мм - Количина : 1 Пар (Лево и Право) - Боја : Како Фотографија шоу - Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум - Резервни knurled рака костец за H arley - Тесен гума бендови и knurled површини обезбеди позитивен зафат Рака костец се удобно 1. Ние ќе ви испратиме точни.Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно; 4. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
1. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. ако клиентите треба други express, pls контактирајте со нас. Ние ја испорача стоката со Ali Express Стандард на Превозот.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн. Ние ќе ви испратиме нова штом ќе ја прими неговиот објект.Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работно време : 09 : 00-18 : 00 GMT+8, Хонгконг време. Со цел да се обезбеди ќе го добиете објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласен вредност помалку од $10,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.34kg
Име На Модел:
CNC Кожна Рачка
Објектот Должина:
15.2cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Бренд Име:
Nordson
Style1:
Автомобил-Стил Се Справи Со Притисокот Коси Мотоцикл Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос
style2:
1 25ММ Handlebar Гума Гел Рака Костец Кочница Раце
Style3:
Мото Рака Бар Зафат CNC Алуминиумски Мотор Улица&Трки
Style4:
Нови CNC Алуминиум Работ Намали Рачка За Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос
Style5:
Универзал 1 25ММ Мотоцикл Трки се Справи со Handlebar
style6:
CNC Мотоцикл HandleBar Мотоцикли Рака Костец Motocicleta
Style7:
Мотоцикл Handlebar Костец Рака Костец Бесплатен Превозот
боја:
Црна

Поврзани производи