Носорог Подесување Hemi 5.7 Литар Авто Амблем Значка Нови Мет Црното / Хром За РАМ 1500 2500 3500 Полначот Предизвикувач 20402
Ново

Носорог Подесување Hemi 5.7 Литар Авто Амблем Значка Нови Мет Црното / Хром За РАМ 1500 2500 3500 Полначот

DEN 397.00
DEN 472.80

Залиха


Носорог Подесување Hemi 5.7 Литар Авто Амблем Значка Нови Мет Црното / Хром За РАМ 1500 2500 3500 Полначот Предизвикувач 20402
Ставка Опис
Состојба : Нова
Материјал : ABS пластика
Големина : 133mm*38mm*5mm
Ве молиме да се избегне каква било вода (автомобил мие/дожд)во рок од 3 дена по инсталацијата за најдобрите од селотејп да се одржи на нејзино место
Пакетот вклучува : 1 PC(S) Значка
пријателски совети :
за итни цел, ние, исто така може да брод парцела преку DHL ;
ако е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
3.8cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Амблеми
Бренд Име:
Носорог Подесување
Модел:
Национално Знаме
Објектот Дијаметар:
13.3cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
13.3cm
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
0.5cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Поврзани производи