Нотр Дам Де Париз, Франција Креативни Смола Занаети Светски Познатиот Ознака За Земја Модел Туризам Сувенири Подароци Колекција Дома Декор
Ново

Нотр Дам Де Париз, Франција Креативни Смола Занаети Светски Познатиот Ознака За Земја Модел Туризам Сувенири

DEN 945.12

Залиха


Нотр Дам Де Париз, Франција Креативни Смола Занаети Светски Познатиот Ознака За Земја Модел Туризам Сувенири Подароци Колекција Дома Декор
Материјал : Високо квалитетен смола занает
Големина на : 12*5*5.5 см (прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 CM грешка)
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!

Декларираните карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Смола

Поврзани производи