НОВ Бесплатен превозот SST39VF040-70-4C-NHE PLCC-32
Ново

НОВ Бесплатен превозот SST39VF040-70-4C-NHE PLCC-32

DEN 998.40

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable

Поврзани производи